Siin on meie noored tulevikulootused. Need kiisud siin on tavaliselt alla aastased ja elavad oma lapsepõlve lõbusaid mänge mängides kasvanduse täiskasvanud kassidega koos. Noored kiisud hoiavad kasvanduse värske ja pidevas liikumises oma püstitatud sihtide poole. On need sihid siis näituseplaanid või uute pesakondade planeerimised. Vahel sünnib kasvanduses selline eriline kassipoeg, et jääbki meiega. Teinekord jällegi tuleb kaugele lennata ja uus kiisu Eestisse tuua. Noorte lootuste lehekülg ongi just siin ning rõõmu ja lusti toovad nad alati endaga kaasa! Palun saage tuttavaks:

Mercedes Sweet Katicat  EE*Mercedes Sweet Katicat

Tema on meie oma M-pesakonna tüdrukupirts ja värvi poolest šokolaadmask. Mercedese puhul on tegemist juba üsna kogenud näitusekiisuga ja meie kalli silmateraga. Just selline “birmade birma” nagu ma ette kujutanud olen!

 

Demian Suomi 100 IlmatarFI*Demian Suomi100 Ilmatar.

Mõnus paksu kasukaga tüdruk Soomest. Taaskord üks minu lemmik maskivärv, kus põimuvad kokku laigud ja triibud. Kallis sõber, Merja, on pannud kiisule ka imetoreda nime Soome 100 aastapäeva puhul ning nende rahvuseeposest inspireerituna.

 

 

Albafele's Caesar IT*Albafeleś Caesar

Meie uus pruuni maskiga poiss sai koos mehega toodud Milanost. Sessu elab minu hea sõbra Kaire kodus, Jewels Twice kasvanduses. Ta ongi kahe kasvanduse ühine isane ja kuulub meie mõlema aretusplaanidesse tulevikus.