28-29.04.2012. Helsingi

Toimus Rahvusvaheline Kassinäitus Helsingis.

Sõitsime Soome sel korral kahe kassiga. Kaasas seekord meie “vana näitusehai” Timothy ja noorukene Noëlle. Juhtus nii, et ühele läksime tooma viimast sertifikaati ja teisel oli see esimene näitus.

Kassinäitus toimus suures Messihallis. Seal oli ühendatud põnevad üritused. Erinevates messi osades oli igasuguseid teemasi. Suure osa hõlmas enda alla lastele ja peredele suunatud üritused. Eraldi oli koerte ala ja kasside ala. Näha sai jäneste näitust ja agilitit nii küülikutele, kui koertele. Kohal olid ka rottide, merisigade, papagoide ja ämblikute kasvatajad-aretajad. Toimusid mudelautode võidusõidud ja mudellennukite lennutamised. Kogu selle suure messi raames siis ka tõukasside näitus.

Timothy kohtunikuks oli Christin Lütken, kes on ka pildil koos Timothyga. 

 

Tema andiski viimase vajaliku sertifikaadi CACS ja nii pälviski meie poiss uhke Supreme Championi tiitli!undefined

Teadaolevalt on Timothy esimene Eestis sündinud ja elavatest isastest püha birma nii kõrge tiitliga.

Üldhinnanguna kõlas: ” Sweet & gentle male with super temper!”

 

Noëlle esimeseks hindajaks oli kohtunik Henry Hornell. Tema arvates oli meie tüdruk veel natuke nooruki moodi, aga väga lootustandev. Kuna avaklassis oli veel üks konkurent, siis võrdlusel selgus, et tsipake vanem konkurent oli juba rohkem välja kujunenud. Nii sai sertifikaadi tema ja Noëlle osaks tubil Ex2. Üldhinnanguks kõlas: ” Sweet kitten”.


Pühapäeval oli Noëlle kohtunikuks Aase Nissen. Ja tema andiski meie noorukesele tüdrukule esimese sertifikaadi CAC. Üldhinnanguks kõlas lihtsalt “Sweet“.

Seekordsed üldhinnangud sobivad ülihästi meie kasvanduse nimega ja kassid ongi meil SWEETundefined