Siin presenteerime meie kasvanduse isaseid kasse. Tavaliselt ei ole neid nii palju kui emaseid. Enamasti elavad aretusisased samuti meie juures kodus, aga emastest eraldi. Isasele on loodud võimalikult pingevaba elukoht, et nad ei peaks stressi taluma emaste kasside jooksuaegade pärast. Saage tuttavaks meie tugevama poole esindajatega:

Mateo Medicat SBIb

IC Mateo Medicat*SK
Mateo ehk koduselt Tõnisson või Mütakas. See šokolaadimaskiga härra sai toodud meie poolt Eestisse kaugelt Slovakkiast. Vaieldamatult on tema puhul tegemist ühe atraktiivse välimusega isase kassiga. Lisaks on Tõnisson ülihea iseloomuga ja loodetavasti saab olema tal palju järglaseid edaspidi Sweet Katicat kasvanduses.

 

Timothy Klaudia SC EE*Timothy Klaudia.
Kreemi maskiga kastraat Timo, Timži, Masu …. Timo elas kaua meie peres ja siirdus mehe vanemate koju nii viie aastasena. Minu esimene Supreme Champion ja inspiratsiooni allikas! Supernumps iseloom ja muidugi need pisut kurvad silmad. Igati meie kasvanduse nimele iseloomulik sweet cat.

 

Noor isane

2O8A9537 IT*Albafeleś Caesar
Meie uus noorukene pruuni maskiga poiss sai koos mehega toodud Milanost. Sessu elab minu hea sõbra Kaire kodus, Jewels Twice kasvanduses. Ta ongi kahe kasvanduse ühine isane ja kuulub meie mõlema aretusplaanidesse tulevikus.

 

Aretusisaste teenuse kohta saate lähemalt lugeda SIIT