Tähelepanu! Laigud ja triibud

Suvi on täies hoos ja arvata on, et lapsed ei mõtle koolile. Sellegipoolest hoolitsevad täiskasvanud, et oleks järgmisel kooliaastal jälle miskit toredat koolikotti pista. Nii valmis uus kaustikute seeria erinevate kassi- ja koeratõugude piltidega. Fotode autoriks on Meeli Tulik ja iga kaustiku tagaküljel tõugu tutvustav tekst Marko Tiidelepp sulest. Meie endine aretuskass CH Eleni Pure…Read more »

Juunikuu tegemised

Juunikuu on siiani tegemiste poolest väga tihe olnud. Nüüd saan pisut oma põhitööst hinge tõmmata ja suvepuhkust nautida. Meenutangi siin väheke kuu algul toimunud Tallinna kassinäitust. Osalesin seal tegelikult ainult ühe kassiga ja selleks oli Yoga. Viimasel ajal on kuidagi niimoodi lihtsalt läinud, et saan väheke oma kasvanduse miizelitele näitusepuhkust lubada. Mercedes, Ilmatar ja Rebecca…Read more »

Kavalad salasepitsused

Vast nädalapäevad on nüüd juba möödas sellest “huvitavast päevast”, kui mulle kirjutas üks naisterahvas Sandra Johnson Hollandist (edaspidi San) ja tundis huvi meie armsa TeddyBear vastu. Hakkasingi siis tasapisi maad kuulama, et mis inimesega tegu ja kas pisikiisul ikka toreda tulevase perenaisega oleks tegu. Tundus täitsa kena inimene olevat ja lubasin lisapilte saata. San muudkui…Read more »

T-pesakonna poiste kamp

T-pesakonda pole ma siin blogis veel kajastanudki. Ikka on miski muu jutt pakilisem tundunud. Tänaseks on poiste kamp nii suureks kasvanud, et peagi hakkavad nad oma uute kodude poole sättima. Kui nüüd siinkohal väheke poeetilisemalt õhata, siis “Oh, aeg lendab linnutiivul!” Poisse on meie kasvanduses viimasel ajal eriti ohtrasti ilmavalgust näinud. Üks hea sõber kirjutas,…Read more »

Uudiseid kevadisest Kaunasest

Eile õhtul hilja saabusime Kaunasest ja mõtlesingi kohe värsked muljed kirja panna. Nädalavahetusse mahtus ilusat kevadist päikest vaheldumisi külmade tuuleiilide ja hilisõhtuse vihmasabinaga. Sama heitlikud olid ka emotsioonid. Eelkõige põnevust, pisut ärevust ja muidugi rõõmu ning nalja nagu ikka. Sweet Katicat kasvanduse elu keeb sellel kevadel täie hooga. S-pesakonna kaunid poisid liikusid juba oma pärisperede…Read more »

Plirts-plärts, käes on märts

Märtsi alguses on olnud Sweet Katicat kasvandusel kiired toimetused. S-pesakond käis nimelt Västriku loomakliinikus Kaysa Kokamägi juures ülevaatusel. Kõik neli mahtusid vaevalt emme Kalindi transpordipuuri. Õnneks jäi empsel koju ja tegemist on väga sõbraliku porukaga. Ollakse harjunud koduski hunnikus magama ja see lühike reis polnud kellegi jaoks mingi probleem. Pead-jalad läbisegi sõideti loomakliinikusse ja vastuvõtul hakkasime…Read more »

Tallinna tõukassinäitus ja Eesti parimad

16 ja 17 veebruaril toimus selle aasta esimene FIFe tõukassinäitus meil kodulinnas. Kuna noorukesi kasse on kasvandusel juurde tulnud, siis läksid avaklassi mõned omad kasvandikud ja muidugi nüüd juba “täisealine” lapsstaar Xara. Esimese näitusekogemuse sai ka Eliisa laupäeval oma hurmava QuinTeniga. QuinTen Sweet Katicat on vahepeal ka juba potsakaks noorhärraks sirgunud ja tuli Tartust koos…Read more »