Q-pesakond kui omamoodi verstapost

Sweet Katicat kasvanduse kuninganna ehk Queen, sai aprilli algul maha Q-pesakonnaga. Selle sündmuse jaoks olin plaaninud puhkuse ja saime rahulikult “koos oodata”. Nagu ka kõrvalolevalt pildilt näha, sujus see meil täielikus harmoonias ning teineteisemõistmises. Vahelduva eduga käis Alizeé minu juures “lohutust otsimas” ja kui palav hakkas läks põrandale oma beebikõhtu jahutama. Oli ju paksu juba…Read more »

Sweet Katicat babyboom!VOL1

Sweet Katicat kevadised kassipojad ongi lõpuks ometi platsis! Rõõmustavaks uudiseks oli mulle, et meie kohe-kohe kahe aastane Kalindi otsustas ka viimaks pisut pingutada ja oma esimese üllitisega lagedale ilmuda. Kuna Kalindi elab juba mõnda aega meie vanema poja Raigo peres, siis otsustasime talle tagasi kolimisega liigset stressi mitte põhjustada. Algul me isegi pisut kahtlesime, kas…Read more »

Pesakond oivalised

Märkamatult ongi meie O-pesakonna särasilmad nelja kuuseks saanud. Täna on meil kodus tunduvalt vaiksem, sest kolmikud on juba mõnda aega oma uutes kodudes. Mõtisklesin siin ja avastasin, et tavapärane kiisublogi postitus on jäänud unarusse. Niisiis Isabella esimeste kiisubeebide ilmumine ei olnud väga ladus ja emme pidi parajaid katsumusi üle elama. Sellegipoolesti oli tulemus lausa oivaline!…Read more »

Mercedese 2017 näitused

Mercedes sai septembris, oma esimesel näitusel Riias, üllatuslikult mõlemal päeval tulemuseks BIS kitten!!! Osalesime seekord tegelikult lausa kolme kassiga. Koos papa Mateoga oli kaasas ka meie veteran Timothy. See Riia näitus oli üle aegade edukaim näitus Sweet Katicat kasvanduse ajaloos. Tulemused said kõigil kolmel kassil ülihead! Timothy nomineeriti paneeli mõlemal päeval ja võitis kastraadina 2x…Read more »

Kas sa tundsid kassi näo järgi ära??!

Facebookis ringi vaadates jäi silma T-särgi reklaam. Olin päris üllatunud, sest sealt särgi pealt vaatas mulle vastu tuttava kassikese nägu. Jah just nimelt! Kui tuttavale seda rääkisin, siis ta vaatas mind suurte silmadega ja imestas: “Kas sa tundsid kassi näo järgi ära??!” No jah kui nüüd järele mõelda, siis võib see tõesti tavainimesele kummaline tunduda……Read more »

Sweet Katicat N-pesakond

25-ndal mail 2017 otsustas Alizeé, meie kasvanduse kuninganna ehk “grand old lady” (kes ühtlasi kõikide meie emaste boss), et 67-ndal päeval on parim aeg sünnitama hakata?!? Juhtus see loomulikult keset minu tööpäeva! Ilmselgelt olin ma juba mitmeid päevi üsna ärevil ja kogu pere minu sõnumitest veidi kurnatud. Nii saatiski näiteks noorem poeg aegajalt mulle kodust…Read more »

M-pesakonna tipsid

M-pesakonnaga oli mul seekord päris pingelisi aegu. Teadaolevalt peab üks kassikasvataja olema väga tugev ja sihikindel inimene. Alati ei ole kõik lihtne ja rõõmustav. Nimelt ei soovinud Umakene kuidagi algul sünnitada. Olin juba planeerinud pisikese puhkuse selle sündmuse tarvis. Seda sellepärast, et alati ei sünnita kassid nädalavahetusel ja tööinimesena on ikka mõningaid ärevaid aegu kui…Read more »