Baltic Winner Show 2018

Eesti Kassikasvatajate Liit Felix korraldas 9-10 juunil suurejoonelist kassinäitust. Toimus see Tallinnas ja loomulikult ei saanud me seda maha magada. Kasside registreerimine oli seekord pisut erinev. Nimelt ei saanud registreerida avaklassi neid, kellel polnud varasemaid näitusehindeid või nominatsioone. Nii jäidki seekord meie kasvanduse noored kõik kõrvale. Näitusele ei pääsenud ei Ilmatar ega Caesar. Avaklassi kvalifitseerus…Read more »

Jelgava kevadine kassinäitus

Jelgavasse broneerisin hotelli juba üsnagi varakult, et Mateo tiitli jaoks lõpuks ära tuua kolmanda riigi sertifikaat. Nimelt on Grandi tiitli jaoks vaja hankida kolmelt erinevalt maalt ja vähemalt kolme erineva kohtuniku sertifikaate. Neid kokku siis vaja juba 6 tk ja meie Tõnissonil oli just üks puudu. No nagu ikka ei plaaninud ma vaid ühe kassiga…Read more »

Helsingi Tõukassinäitus

Panen ikkagi kirja väikese vahva reisi muljed. Nimelt külastasime koos mehe ja kassidega aprilli lõpus naaberriiki. 21-22.04.2018 plaanisin oma kahele kassile hankida “kolmanda riigi”sertifikaate. Nimelt on vaja Grand International Championi tiitli jaoks lisaks Eestist saadud sertifikaatidele ka veel kahe välisriigi omi. Kuna Isabellal on Riiast juba Läti sertifikaadid ja minu mees ei olnud eriti vaimustatud…Read more »

Q-pesakond kui omamoodi verstapost

Sweet Katicat kasvanduse kuninganna ehk Queen, sai aprilli algul maha Q-pesakonnaga. Selle sündmuse jaoks olin plaaninud puhkuse ja saime rahulikult “koos oodata”. Nagu ka kõrvalolevalt pildilt näha, sujus see meil täielikus harmoonias ning teineteisemõistmises. Vahelduva eduga käis Alizeé minu juures “lohutust otsimas” ja kui palav hakkas läks põrandale oma beebikõhtu jahutama. Oli ju paksu juba…Read more »

Sweet Katicat babyboom!VOL1

Sweet Katicat kevadised kassipojad ongi lõpuks ometi platsis! Rõõmustavaks uudiseks oli mulle, et meie kohe-kohe kahe aastane Kalindi otsustas ka viimaks pisut pingutada ja oma esimese üllitisega lagedale ilmuda. Kuna Kalindi elab juba mõnda aega meie vanema poja Raigo peres, siis otsustasime talle tagasi kolimisega liigset stressi mitte põhjustada. Algul me isegi pisut kahtlesime, kas…Read more »

Pesakond oivalised

Märkamatult ongi meie O-pesakonna särasilmad nelja kuuseks saanud. Täna on meil kodus tunduvalt vaiksem, sest kolmikud on juba mõnda aega oma uutes kodudes. Mõtisklesin siin ja avastasin, et tavapärane kiisublogi postitus on jäänud unarusse. Niisiis Isabella esimeste kiisubeebide ilmumine ei olnud väga ladus ja emme pidi parajaid katsumusi üle elama. Sellegipoolesti oli tulemus lausa oivaline!…Read more »

Mercedese 2017 näitused

Mercedes sai septembris, oma esimesel näitusel Riias, üllatuslikult mõlemal päeval tulemuseks BIS kitten!!! Osalesime seekord tegelikult lausa kolme kassiga. Koos papa Mateoga oli kaasas ka meie veteran Timothy. See Riia näitus oli üle aegade edukaim näitus Sweet Katicat kasvanduse ajaloos. Tulemused said kõigil kolmel kassil ülihead! Timothy nomineeriti paneeli mõlemal päeval ja võitis kastraadina 2x…Read more »