Siin lehel on siis koos peamiselt meie juures elavad emased kassid, kes osalevad ka aretustöös. Mõned on vanemad kassid ja mõned veel päris noorukesed. Teiste hulgas on aegajalt ka mõni emane kiisu, kes elab hooldusperes ja osaleb samuti mingi aja Sweet Katicat aretustöös. Saage palun tuttavaks:

Alizeé Sweet KaticatGIC EE*Alizeé Sweet Katicat

Sinise maskiga emane kassike meie esimesest pesakonnast. Kasside kass meie majas ja kõikide emaste boss läbi aegade. Alizeé lapsukesed on alati väga erilised ja tema kurvade silmade vaade ei jäta kedagi külmaks. Meie väärikas Posh!

 

Demi Sweet KaticatIC EE*Demi Sweet Katicat

Samuti meie kodus sündinud kilpkonnamaskiga emane kassike. Vahvate näitusetulemuste-, hurmava välimuse- ja pisut isepäise iseloomuga Amore. Elab ta tegelikult kasvandusest väljaspool. Amore perenaiseks on kunstnikuhingega imetore inimene Marion.

 

IC EE*Isabella Sweet KaticatIC EE*Isabella Sweet Katicat

Isabella on meie Alizeé tütar ja samuti sinise maskiga. Tema puhul on tegemist juba kolmanda põlvkonnaga meie kassidest. Isabella on väga intelligentne kass ja tema peale mõeldes valdab mind alati kummaline heldimus. Õrn, malbe, peenetundeline, imearmas, kaunis, tagasihoidlik, sõbralik … imeline

 

Marikota KalindiIC LV*Marikota Kalindi

Pruuni maskiga klassikaline kaunitar, kelle sugupuus leidub ka Sweet Katicat liine. Kalindi on suuremat kasvu ja väga sotsiaalne kiisu. Armastab üle kõige meie vanemat poega Raigot ja elabki nüüd tema juures.

 

 

Lucy Sweet KaticatEE*Lucy Sweet Katicat

Sinise maski ja paksu kasukaga birmakiisu. Lucy on Isabella poolõde. Elab ta meie heade sõprade peres ja loodetavasti annab tulevikus oma panuse aretustööle. Lucy on hetkel ainus birmapreili, kes jäi meile Mathiew Moon Star liinide kandjana.

 

Noored emased kiisud

 

Mercedes ja Oscar

EE*Mercedes Sweet Katicat

Tema on meie oma M-pesakonna tüdrukupirts ja värvi poolest šokolaadmask. Mercedese puhul on tegemist juba üsna kogenud näitusekiisuga ja meie kalli silmateraga. Just selline “birmade birma” nagu ma ette kujutanud olen! Pildil koos poolvenna Oscariga.

 

DSC_0128

FI*Demian Suomi100 Ilmatar.

Mõnus paksu kasukaga tüdruk Soomest. Taaskord üks minu lemmik maskivärv, kus põimuvad kokku laigud ja triibud. Kallis sõber, Merja, on pannud kiisule ka imetoreda nime Soome 100 aastapäeva puhul ning nende rahvuseeposest inspireerituna.