Photo_litter_F
Eleni Pure Passion,PL
SBIf21
SC EE*Timothy Klaudia
SBIe
FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne
 1*NOM BIS!

  FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne

F – 28.08.2014.

SUGUPUU

sugulusaretus kuni 5 põlvkond 0% ja üldine kokku 29,7%

FACEBOOK GALERII

NIMISUGUVÄRVKVALITEETSTAATUS
Fred FighterbabybluepawSBIn21näituse/lemmikuus omanik Merili,
Tartu
Frank FlamebabybluepawSBId21aretuse
tiitel CH
uued omanikud
Minna, Merja ja Johanna
Soome kasvandused:
Rais-Kis, Demian, Lofanna
Freya FleurbabyredpawSBIfaretuse/lemmikuus omanik Elina,
Espoo Soome
Fay FashionbabyredpawSBId21aretuseuus omanik Maria,
Moskva Venemaa

Meie nooruke särtsakas tiiger Eleni sai esmakordselt emaks! Selle pesakonna isaks on meie oma kallis Timothy. Temal on ette näidata juba mitmeid ilusaid lapsukesi, kes sirgunud nii meie kasvanduses kui teistes Eesti kasvandustes. F- pesakonna puhul saan pakkuda huvilistele otse meie kodulehelt palju informatsiooni. Saab hiilida nii kassipoegade vanemate kui esivanemate pilte. Mõlemal on sugupuus väga kauneid kasse ja Elenil üks esivanem lausa Maailmanäituse kahekordne võitja EC WW’04,05 Krishna Von Achor. Kuna see pesakond jäi Timothy viimaseks, siis on mul hea meel tema poja üle. Frank Flame jätkab aretustööd lausa kolmes Soome birmakasvanduses! Temast on eraldi juttu pisut allpool.

Lisan veel juurde tähtsa fakti, et kõik vajalikud terviseuuringud on meie pisikiisude vanematel tehtud. Lisaks ka südame skanneering mõlemal. Mõlema vanema südamega on kõik korras. Püha Birma Eesti Tõuklubi hakkas välja andma vastavat tunnusmärki sellistele pesakondadele. Meie F-pesakond sai ka sellise.

Kassipoegade vanemate terviseuuringuid ei tehta kartuses, et kassid võivad olla haiged. Iga kohusetundlik kassikasvataja teebki terviseuuringuid oma aretusloomadele. Nii on kindlam saada kasvanduses terveid tugevaid kassipoegi.

Tumedama maskiga ümarik poiss Fred on pandud Ränirahnude multifilmitegelase järgi ja Fighter (võitleja) just tema erilise sünniloo pärast.
Punase maskiga poiss on Frank, kuna see tähendab ka rahatähte ja just punaseid kasse peetakse jõukust ligi tõmbavateks. Teine nimi Flame poisikluti “leegitseva” maskivärvi puhul.

Freya on nukunäoga jumalanna ja olekult õrn kui lilleke Fleur.
Fay ingellik hele tüdruk ja tähelepanuväärselt põneva Fashion soenguga beebipõlves.

Temast ja teistest Sweet Katicat kassidest kirjutas ka ajakiri LEMMIK. Lähemalt artikli kohta saate uurida SIIT

F-PESAKONNA KASVANDIKE NÄITUSEKARJÄÄR:

Frank Flame Sweet Katicat osales Soomes tõukassinäitusel ja on nüüd Champion tiitliga.

Minul on põhjust veelgi tema üle rõõmustada.
Nimelt on Frank Flame (kodunimega Faust) valitud lausa kolmele Soome birmakasvandusele aretusisaseks. Osaleb sealses aretustöös ja on juba mitmete pesakondade isa. Soomlased hindasid kõrgelt tema ilusat sinist silmavärvi ja minul õnnestus Soome pakkuda pisut haruldasemat sugupuud.