Photo_litter_F

Eleni Pure Passion,PL
SBIf21
SC EE*Timothy Klaudia
SBIe
FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne
 1*NOM BIS!

FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne

F – 28.08.2014.

SUGUPUU

sugulusaretus kuni 5 põlvkond 0% ja üldine kokku 29,7%

FACEBOOK GALERII

NIMI SUGU VÄRV KVALITEET STAATUS
Fred Fighter babybluepaw SBIn21 näituse/lemmik uus omanik
Merili
Tartu
Frank Flame babybluepaw SBId21 aretuse
tiitel CH
uued omanikud
Minna, Merja ja JohannaSoome
kasvandused:
Rais-Kis, Demian, Lofanna
Freya Fleur babyredpaw SBIf aretuse/lemmik uus omanik
Elina
Espoo, Soome
Fay Fashion babyredpaw SBId21 aretuse uus omanik
Maria
Moskva,Venemaa

Meie nooruke särtsakas tiiger Eleni sai esmakordselt emaks! Selle pesakonna isaks on meie oma kallis Timothy. Temal on ette näidata juba mitmeid ilusaid lapsukesi, kes sirgunud nii meie kasvanduses kui teistes Eesti kasvandustes. F- pesakonna puhul saan pakkuda huvilistele otse meie kodulehelt palju informatsiooni. Saab hiilida nii kassipoegade vanemate kui esivanemate pilte. Mõlemal on sugupuus väga kauneid kasse ja Elenil üks esivanem lausa Maailmanäituse kahekordne võitja EC WW’04,05 Krishna Von Achor. Kuna see pesakond jäi Timothy viimaseks, siis on mul hea meel tema poja üle. Frank Flame jätkab aretustööd lausa kolmes Soome birmakasvanduses! Temast on eraldi juttu pisut allpool.

Lisan veel juurde tähtsa fakti, et kõik vajalikud terviseuuringud on meie pisikiisude vanematel tehtud. Lisaks ka südame skanneering mõlemal. Mõlema vanema südamega on kõik korras. Püha Birma Eesti Tõuklubi hakkas välja andma vastavat tunnusmärki sellistele pesakondadele. Meie F-pesakond sai ka sellise.

Kassipoegade vanemate terviseuuringuid ei tehta kartuses, et kassid võivad olla haiged. Iga kohusetundlik kassikasvataja teebki terviseuuringuid oma aretusloomadele. Nii on kindlam saada kasvanduses terveid tugevaid kassipoegi.

Nimed said valitud igale pisikiisule just tema eripära, loomust ja välimust silmas pidades. Otsustasin kahe nime kasuks seekord, kuna tegemist on kirju seltskonnaga ja ühe nimega lihtsalt läbi ajada ei õnnestunud:
ImageImage

Tumedama maskiga ümarik poiss Fred on pandud Ränirahnude multifilmitegelase järgi ja Fighter (võitleja) just tema erilise sünniloo pärast.
Punase maskiga poiss on Frank, kuna see tähendab ka rahatähte ja just punaseid kasse peetakse jõukust ligi tõmbavateks. Teine nimi Flame poisikluti “leegitseva” maskivärvi puhul.

ImageImage

Freya on nukunäoga jumalanna ja olekult õrn kui lilleke Fleur.
Fay ingellik hele tüdruk ja tähelepanuväärselt põneva Fashion soenguga beebipõlves.

Image

Image Fay Fashion Sweet Katicat on tähelepanuväärne punatabby maskiga emane birma kiisu. Sellist haruldast värvi emast birmakiisut polnud varem Eestis sündinudki!

Temast ja teistest Sweet Katicat kassidest kirjutas ka ajakiri LEMMIK. Lähemalt artikli kohta saate uurida SIIT

F-PESAKONNA KASVANDIKE NÄITUSEKARJÄÄR:

Frank Flame Sweet Katicat osales Soomes tõukassinäitusel ja on nüüd Champion tiitliga.Image

Minul on põhjust veel ühel põhjusel tema üle rõõmustada.
Nimelt on Frank Flame (kodunimega Faust) valitud lausa kolmele Soome birmakasvandusele aretusisaseks. Osaleb sealses aretustöös ja on juba mitmete pesakondade isa. Soomlased hindasid kõrgelt tema ilusat sinist silmavärvi ja minul õnnestus Soome pakkuda pisut haruldasemat sugupuud.