Photo_litter_I
GIC EE*Alizeé Sweet Katicat
SBIa
SC, NW SE*RausHöjden’s Kentauros
SBIn
2012 EESTI PARIM ISANE KASS – 1 KOHT
2012 BALTIKUMI PARIM ISANE KASS – 6 KOHT
5*NOM! 8*BIV!
FIV/FeLV – negatiivne
HCM/RCM scan – normaalne
PKD – geenitüübi mittekandja N/N
FIV/FeLV – negatiivne
HCM/RCM scan – normaalne

I – 04.05.2015.

SUGUPUU

sugulusaretus kuni 5 põlvkonnani 0% ja üldine kokku 31,4%

FACEBOOK GALERII

NIMISUGUVÄRVKVALITEETSTAATUS
IsabellababyredpawSBIanäituse/aretuse
tiitel SC!
Sweet Katicat
kasvanduses
IndrababyredpawSBIanäituse/ aretuse
tiitel CH!
uus omanik Kristjan,
Tallinn

I – pesakond on meie kasvandusele esimene korduspaaritus. 2012 aastal sündis sellelt paarilt meie B pesakond. Nooruke Alizeé tõi ilmale kaks beebit. Suur tänu Merikesele, et ta lubas oma Kentaurost taas paarituseks. Alizeé ja Kennu kohta võin julgesti öelda, et “vana arm ei roosteta”.

Kui kassidel on omad eelistused ja sümpaatiad, siis meie Alizeé lemmik mees ongi ilmselt Kennu! Nende omavaheline tõmme oli nii tugev, et tulemus lausa suurepärane! Seekord siis kaks kena õekest ja lapsukesed sündinud kindlasti puhtast armastusest!

Juba esimestel päevadel oli minu jaoks selge, et eriliselt armas Isabella jääb meiega. Kui tema sokikesed ka kõik hiljem kenasti sümmeetrilised tulid, siis oli rõõm seda suurem! Indra ei jäänud ka õele ilu poolest alla, aga oli rohkem emme moodi ja originaal meil juba kasvanduses olemas. Indral on ka minu südames eriline koht. Tema pärast sai pisut närveeritud, kui vaktsineerimise tagajärjel tervisele väike tagasilöök tuli. Seda suurem rõõm on nüüd tema arengut jälgida ja kauniduses ei jää kumbki õde teisele alla.


Nagu Sweet Katicat kasvandusele juba tavaks kujunenud on värsked FIV/FeLV testid tehtud mõlemal vanemal. Ka südame scanneeringud mõlemal. Alizeél on ka testitud neerud ja kõik näitajad on korras. Meie I-pesakonnale on samuti Püha Birma Eesti Tõuklubi poolt väljastatud juba Sweet Katicat jaoks tavapärane tunnusmärk.

I-PESAKONNA KASVANDIKE NÄITUSEKARJÄÄR:

SC EE*Isabella Sweet KatcatCH EE*Indra Sweet Katicat
SUPREME CHAMPION (FIFe)
3* NOM! 4*BIV!
EESTI 2016 AASTA PARIM NOOR 2.koht!
EESTI 2016 AASTA PARIM EMANE 8.koht!

EESTI 2018 AASTA PARIM EMANE 4.koht!

CHAMPION (FIFe) 1* BIV!