Photo_litter_J.jpg

CH Eleni Pure Passion, PL
SBIf21
IC Mathiew Moon Star Kimaya Azure, SK
SBIc
FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne
FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne

J-pesakond sündis 28.09.2015.

SUGUPUU

sugulusaretus kuni 6 põlvkond 0% ja üleüldine kokku 29,5%

FACEBOOK GALERII

NIMI SUGU VÄRV KVALITEET STAATUS
Jewel Eliza babyredpaw SBIn21 näituse
tiitel CH
uus omanik
Kaire
Eesti kasvandus: Jewels Twice
Jewel Diana babyredpaw SBIf21 näituse/ aretuse uus omanik
Maaris
Eesti kasvandus: Herencia
Jewel Kate babyredpaw SBIn21 lemmik uus omanik
Alo
Peetri, Eesti

 

Image

Meie särtsakas tiiger Eleni sai taas emaks. Taaskord juhtus see 28-ndal kuupäeval ja sedakorda täpselt kuuvarjutuse ajal! Haruldane ja põnev aeg sündimiseks. Kuuvarjutuse kohta uurides leidsin põnevaid fakte Inglismaa kuniglike beebide sünniaegadest. Kate Middleton sündis samuti kuuvarjutuse ajal. See fakt inspireeris mind J-pesakonna nimede panekul. Tüdrukud said omale nimed Inglismaa kuulsate kuninglike naiste järgi.

Eliza ja Kate kenad triibukestega tabby preilid.

Image
Jewel Diana Sweet Katicat

 Diana on kaunis ja Eestis haruldane kilpkonntabby mask! See preili on minu jaoks erilise tähtsusega. Taas õnnestus Sweet Katicat kasvandusel üks haruldane mask (Eestis) oma kasvandike hulka lisada! Võrratud laigud ja triibud! Kuna emme Eleni sugupuus on ka üks esivanem “kroonitud pea” ehk Maailmanäituse kahekordne võitja (2004 ja 2005) EC WW’04,05 Krishna Von Achor. Siis ongi omamoodi “kroonijuveelid” ka meie J-pesakond.

 

Sweet Katicat kasvanduse J-pesakonnale on samuti omistatud Püha Birma Eesti Tõuklubi poolt tunnusmärk. See tähendab, et kõik vajalikud terviseuuringud on pisikiisude vanematel tehtud. Lisaks ka südame skanneering mõlemal. Mõlema vanema südamega on kõik korras. Kassipoegade vanemate terviseuuringuid ei tehta kartuses, et kassid võivad olla haiged. Iga kohusetundlik kassikasvataja teeb terviseuuringuid oma aretusloomadele. Nii on kindlam saada kasvanduses terveid tugevaid kassipoegi.

J- PESAKONNA KASVANDIKE NÄITUSEKARJÄÄR:

CH EE*Jewel Eliza Sweet Katicat on osalenud ka tõukassinäitustel nii noorte kui täiskasvanute klassis. Nooruke juveel on nüüdseks juba Champion tiitliga. Tubli töö Eliza ja Kaire!

FIFe – Champion!Image