Photo_litter_J.jpg
CH Eleni Pure Passion, PL
SBIf21
IC Mathiew Moon Star Kimaya Azure, SK
SBIc
FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne
FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne

J – 28.09.2015.

SUGUPUU

sugulusaretus kuni 6 põlvkond 0% ja üleüldine kokku 29,5%

FACEBOOK GALERII

NIMISUGUVÄRVKVALITEETSTAATUS
Jewel ElizababyredpawSBIn21näituse
tiitel CH
uus omanik Kaire,
Eesti kasvandus: Jewels Twice
Jewel DianababyredpawSBIf21näituse/ aretuseuus omanik Maaris,
Eesti kasvandus: Herencia
Jewel KatebabyredpawSBIn21lemmikuus omanik Alo,
Peetri Eesti

Meie särtsakas tiiger Eleni sai taas emaks. Taaskord juhtus see 28-ndal kuupäeval ja sedakorda täpselt kuuvarjutuse ajal! Haruldane ja põnev aeg sündimiseks. Kuuvarjutuse kohta uurides leidsin põnevaid fakte Inglismaa kuniglike beebide sünniaegadest. Kate Middleton sündis samuti kuuvarjutuse ajal. See fakt inspireeris mind J-pesakonna nimede panekul. Tüdrukud said omale nimed Inglismaa kuulsate kuninglike naiste järgi.

Eliza ja Kate on kenad triibukestega tabby preilid. Diana on kaunis ja Eestis haruldane kilpkonntabby mask! See preili on minu jaoks erilise tähtsusega. Taas õnnestus Sweet Katicat kasvandusel üks haruldane mask (Eestis) oma kasvandike hulka lisada! Võrratud laigud ja triibud! Kuna emme Eleni sugupuus on ka üks esivanem “kroonitud pea” ehk Maailmanäituse kahekordne võitja (2004 ja 2005) EC WW’04,05 Krishna Von Achor. Siis ongi omamoodi “kroonijuveelid” ka meie J-pesakond.

Sweet Katicat kasvanduse J-pesakonnale on samuti omistatud Püha Birma Eesti Tõuklubi poolt tunnusmärk. See tähendab, et kõik vajalikud terviseuuringud on pisikiisude vanematel tehtud. Lisaks ka südame skanneering mõlemal. Mõlema vanema südamega on kõik korras. Kassipoegade vanemate terviseuuringuid ei tehta kartuses, et kassid võivad olla haiged. Iga kohusetundlik kassikasvataja teeb terviseuuringuid oma aretusloomadele. Nii on kindlam saada kasvanduses terveid tugevaid kassipoegi.

J- PESAKONNA KASVANDIKE NÄITUSEKARJÄÄR:

CH EE*Jewel Eliza Sweet Katicat on osalenud ka tõukassinäitustel nii noorte kui täiskasvanute klassis. Nooruke juveel on nüüdseks juba Champion tiitliga. Tubli töö Eliza ja Kaire!

FIFe – Champion!