Photo_litter_K

DK*Schrøder’s Unbelievable Uma
SBIb
IC Mathiew Moon Star Kimaya Azure, SK
SBIc
FIV/FeLV- negatiivne
PKD1 – geenitüübi mittekandja N/N

 FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne
PKD1 – geenitüübi mittekandja N/N

K – 03.02.2016.

SUGUPUU

sugulusaretus kuni 6 põlvkond 0% ja üleüldine kokku 29,7%

FACEBOOK GALERII

NIMI SUGU VÄRV KVALITEET STAATUS
Keanu babybluepaw SBIb lemmik uus omanik
Aila
Tartumaa, Eesti
Keyra babyredpaw SBIc aretuse/lemmik uus omanik
Karin
Tallinn
Kimberly babyredpaw SBIb aretuse/lemmik uus omanik
Priit
Tallinn
Kenny babybluepaw SBIb lemmik uus omanik
Iveta
Saldus, Läti

Meie noorukese aretusemase Uma esimene pesakond. Vahel on nii, et tuleb palju vaeva näha, et mõned unistused täituks. Umakene ise nimelt on pikkisilmi kaua-kaua meile oodatud. Lõpuks ta saabuski kaugelt Taani kasvandusest. Tema noorukiaeg möödus üllatavalt palju erinevaid muresi ja rõõme pakkudes. Pidin ka tõsiselt mõtlema kas lasta Uma hoopiski steriliseerida?? Õnneks sai otsus teisiti tehtud. Rõõm sellisest asjade käigust on veel mitmekordne, sest Uma tegemistele on olnud palju pöidlahoidjaid ja tahan kõiki siinkohal tänada! Suur tänu Eesti Kassikasvatajate Liit Felix juhatusele eriloa väljastamise eest. Sel korral siis plaanid ja unistused taas täitunud!

Sweet Katicat kasvanduse K-pesakonnale on samuti omistatud Püha Birma Eesti Tõuklubi poolt tunnusmärk. See tähendab, et kõik vajalikud terviseuuringud on pisikiisude vanematel tehtud. Lisaks ka neerude uuringud mõlemale ja südameuuring papale. Kassipoegade vanemate terviseuuringuid ei tehta kartuses, et kassid võivad olla haiged. Iga kohusetundlik kassikasvataja teeb terviseuuringuid oma aretusloomadele. Nii on kindlam saada kasvanduses terveid tugevaid kassipoegi.

ImageImage

Kaks poissi Kenny ja Keanu

ImageImage

ning kaks tüdrukutirtsu Keyra ja Kimberly.

Uute omanike rõõmuks olid kõik saadaval kodulemmikutena. Seega pole ka näitusekarjääri sellele pesakonnale ette näidata.