Photo_litter_L
GIC EE*Alizeé Sweet Katicat
SBIa
IC Mathiew Moon Star Kimaya Azure,SK
SBIc
FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne
PKD1 – geenitüübi mittekandja N/N
FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne
PKD1 – geenitüübi mittekandja N/N

L – 19.05.2016.

SUGUPUU

sugulusaretus kuni 6 põlvkond 0% ja üldine kokku 29,5%

FACEBOOK GALERII

NIMISUGUVÄRVKVALITEETSTAATUS
LucybabyredpawSBIaaretuse/lemmikuus omanik Katrin,
Tallinn
LucababybluepawSBIalemmikuued omanikud
Kaire ja Laura,
Paide
LizababyredpawSBIaaretuse/lemmikuus omanik Margit,
Soome
LiambabybluepawSBIaaretuseuus omanik Sophia,
Vaasa Soome

Alizeé toredad lapsukesed taas meie kasvanduses. Alizeé on juba meie B, E ja I pesakonna ema. Alati on Alizeé järeltulijad eriliselt oodatud ja kaunid. Tavaliselt on tema pesakonnad ikka kaheliikmelised olnud. Nagu tahaks meie Posh mõista anda, et “head asja ikka natukese”. Minu suureks rõõmuks seekord korralik birmaports. Ka õnnestus sel korral kokku panna meie kasvanduse “kaks kasukat”. Mathiew pole nimelt suutnud varem meie diivale meelejärele olla. Seepärast oli vaja Alizeéle kavalere kaugemalt otsida. Nüüd siis selgus, et ka meie lilla maskiga hurmur Mathiew on Alizeé arvates piisavalt täiskasvanulikuks ja šarmantseks saanud.

Sweet Katicat kasvanduse L-pesakonnale on samuti omistatud Püha Birma Eesti Tõuklubi poolt tunnusmärk. See tähendab, et kõik vajalikud terviseuuringud on pisikiisude vanematel tehtud. Lisaks ka neerude- ja südameuuringud. Kassipoegade vanemate terviseuuringuid ei tehta kartuses, et kassid võivad olla haiged. Iga kohusetundlik kassikasvataja teeb terviseuuringuid oma aretusloomadele. Nii on kindlam saada kasvanduses terveid tugevaid kassipoegi.

Liami eriline lugu –  Nimelt oli Sophia (pildil) eelmine kass meie Alizeé vanaisa! Claus Cleo. Kes oli suurepärase välimuse ja väga hea iseloomuga. Seepärast sooviski Sophia samast sugupuust uut sinise maskiga poissi. Sophia ootas juba Alizeé tiinuse ajal oma uue kullakese sündimist. Samal ajal, kui Alizeél parajasti poegimine poole peal, võttis Sophia taas minuga ühendust!?! Selline ülitugev side omaniku ja tema uue kiisukese vahel oli ka minu jaoks üliootamatu!! Paari nädalane Liam oli Sophia jaoks juba see üks ja õige.

Nende omavaheline kohtumine oli imearmas ja nii asuski Liam teele oma vanavanaisa kodumaa Soome poole. Ilusat elu sulle mu kallis särasilm!

L-PESAKONNA NÄITUSEKARJÄÄR:

Lucy Sweet Katicat osales Riia Tõukassinäitusel ja sai sealt aretushinde Ex2. Lucy on sinise maski ja paksu kasukaga birmakiisu. Elab ta meie heade sõprade peres. Lucy on hetkel ainus birmapreili, kes jäi meile Mathiew Moon Star liinide kandjana shame

2018 aastal sai Lucy Sweet Katicat R-pesakonna emaks! Need kiisud sirgusidki hoopis Lucy kodus, ehk hooldusperes. Suured tänud Andresele ja Katrinile selle hoolitsuse ning pühendumise eest.