Photo_litter_L

GIC EE*Alizeé Sweet Katicat
SBIa
IC Mathiew Moon Star Kimaya Azure,SK
SBIc
FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne
PKD1 – geenitüübi mittekandja N/N
FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne
PKD1 – geenitüübi mittekandja N/N

L – 19.05.2016.

SUGUPUU

sugulusaretus kuni 6 põlvkond 0% ja üldine kokku 29,5%

FACEBOOK GALERII

NIMI SUGU VÄRV KVALITEET STAATUS
Lucy babyredpaw SBIa aretuse/lemmik uus omanik
Katrin
Tallinn
Luca babybluepaw SBIa lemmik uued omanikud
Kaire ja Laura
Paide
Liza babyredpaw SBIa aretuse/lemmik uus omanik
Margit
Soome
Liam babybluepaw SBIa aretuse uus omanik
Sophia
Vaasa, Soome

Alizeé imelised lapsukesed taas meie kasvanduses. Alizeé on juba meie B, E ja I pesakonna ema. Alati on Alizeé järeltulijad eriliselt oodatud ja kaunid. Sellegipoolest on tema pesakonnad ikka kahesed olnud. Nagu tahaks meie Posh mõista anda, et “head asja ikka natukese”. Minu suureks rõõmuks õnnestus sel korral ikkagi kokku panna meie kasvanduse “kaks kasukat”. Mathiew pole nimelt suutnud varem meie diivale meelejärele olla. Seepärast oli vaja Alizeéle kavalere kaugemalt otsida. Nüüd siis selgus, et ka meie lilla maskiga hurmur Mathiew on Alizeé arvates piisavalt täiskasvanulikuks ja šarmantseks saanud.

Seekord sündis imetoreda üllatusena Alizeél lausa neli pisipõnni!! Super!Image

Sweet Katicat kasvanduse L-pesakonnale on samuti omistatud Püha Birma Eesti Tõuklubi poolt tunnusmärk. See tähendab, et kõik vajalikud terviseuuringud on pisikiisude vanematel tehtud. Lisaks ka neerude- ja südameuuringud. Kassipoegade vanemate terviseuuringuid ei tehta kartuses, et kassid võivad olla haiged. Iga kohusetundlik kassikasvataja teeb terviseuuringuid oma aretusloomadele. Nii on kindlam saada kasvanduses terveid tugevaid kassipoegi.

 

Image Liami eriline lugu –  Nimelt oli Sophia (pildil) eelmine kass meie Alizeé vanaisa! Claus Cleo. Kes oli suurepärase välimuse ja väga hea iseloomuga. Seepärast sooviski Sophia samast sugupuust uut sinise maskiga poissi. Sophia ootas juba Alizeé tiinuse ajal oma uue kullakese sündimist. Samal ajal, kui Alizeél parajasti sünnitus poole peal, võttis Sophia taas minuga ühendust!?! Selline ülitugev side omaniku ja tema uue kiisukese vahel oli ka minu jaoks üliootamatu!! Paari nädalane Liam oli Sophia jaoks juba see üks ja õige.

Nende omavaheline kohtumine oli imearmas ja nii asuski Liam teele oma vanavanaisa kodumaa Soome poole. Ilusat elu sulle mu kallis särasilm!

Image

L-PESAKONNA NÄITUSEKARJÄÄR:

Lucy Sweet Katicat osales Riia Tõukassinäitusel ja sai sealt aretushinde Ex2. Lucy on sinise maski ja paksu kasukaga birmakiisu. Elab ta meie heade sõprade peres. Lucy on hetkel ainus birmapreili, kes jäi meile Mathiew Moon Star liinide kandjana shame

2018 aastal sai Lucy Sweet Katicat R-pesakonna emaks! Need kiisud sirgusidki hoopis Lucy kodus, ehk hooldusperes. Suured tänud Andresele ja Katrinile selle hoolitsuse ning pühendumise eest.