Photo_litter_M
DK*Schrøder’s Unbelievable Uma
SBIb
Mateo Medicat*SK
SBIb
FIV/FeLV- negatiivne
PKD1 – geenitüübi mittekandja N/N
FIV/FeLV- negatiivne
PKD1 – geenitüübi mittekandja N/N

M – 22.04.2017.

SUGUPUU

sugulusaretus kuni 6 põlvkond 0% ja üldine kokku 31%

FACEBOOK GALERII

NIMISUGUVÄRVKVALITEETSTAATUS
MarilynbabyredpawSBIcaretuse/lemmikuus omanik
Annely
Saku, Eesti
MercedesbabyredpawSBIbnäituse – tiitliga GIC Sweet Katicat kasvanduses
Tallinnas

Pisikeste ema Uma on juba varemalt ilmale toonud Sweet Katicat K-pesakonna. Meie kodulehelt saate ka tema eelmiste võrukaelte pilte uudistada. Uma on hästi sõbralik ja armastusväärne kiisu. Puhtalt aretuse eesmärgil meile Taanist toodud ja mingit säravat näitusekarjääri ei oma. Hindan kõrgelt tema birmalikku tüüpi, head iseloomu, imelist silmavärvi ja põnevat sugupuud. See on ühtlasi ka tema viimane pesakond. Uma elab koos oma tütre Marilyniga Annely juures ja armas Mercedes jäi siit pesakonnast emme liine edasi viima.

See on meie hurmur Mateo esimene pesakond. Mateo saabumine Sweet Katicat kasvandusse on minu jaoks väga rõõmustav. Temas on kõike mida olen ühes birmahärras lootnud leida ja enamgi. Eriti imetlen Mateo silmavärvi! Sellise lillaka alatooniga tumesinised silmad on just minu lemmikud birmade puhul. Ja muidugi naudin tema leebet iseloomu ning natuke kohmakat nunnukat käitumist. Ta on kohe üks armas mütakas karumõmm. Nagu ütleb lastelaul “Kati ilma karuta on just kui ilma aruta”. Nii ma istungi alati särava näoga kui ta parajasti mu süles nurru lööb! Loodetavasti on veel palju tema lapsukesi meie kasvanduses tulemas. Esimesed on juba platsis!

Sweet Katicat kasvanduse M-pesakonnale on samuti omistatud Püha Birma Eesti Tõuklubi poolt tunnusmärk. See tähendab, et kõik vajalikud terviseuuringud on pisikiisude vanematel tehtud. Lisaks testitud ka neerud. Kassipoegade vanemate terviseuuringuid ei tehta kartuses, et kassid võivad olla haiged. Iga kohusetundlik kassikasvataja teeb terviseuuringuid oma aretusloomadele. Nii on kindlam saada kasvanduses terveid tugevaid kassipoegi.

bling1

M-PESAKONNA NÄITUSEKARJÄÄR:

IC EE*Mercedes Sweet Katicat

Mercedes Sweet Katicat – 4*BIV! 7*NOM! 3*BIS!

GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (FIFe)

EESTI 2017 AASTA PARIMAD KASSID – KÕIKIDE TÕUGUDE PARIM KASSIPOEG 2-3. KOHT!
EESTI 2019 AASTA PARIMAD KASSID – KÕIKIDE TÕUGUDE PARIM EMANE 3. KOHT!