10-11.09.2011.Riia

Toimus Rahvusvaheline Kassinäitus Riias.

Osalesime oma kasvanduse vanade tegijatega. Bliss ja Timothy sõitsid kohale, et jälle kohtunike ette astuda.

Kahjuks oli osavõtjaid näitusel ainult paarisaja kandis ja nendest Birmasi 10 ringis. Birmade kohtunikeks olid ainult Mr. Jorgen Billing Taanist ja Mrs. Flavia Daniela Capra Itaaliast. Nii juhtuski, et kõik kahel päeval võistlevad Birmad käisid mõlema kohtuniku laualt läbi. Nende hulgas ka Bliss ja Timothy.
Laupäeval arvas Daniela Capra, et Timothy vaatab ringi sellise pilguga nagu oleks keegi tema hommikusöögi pihta pannud:

“Who stole my breakfast?!” undefined

Eraldi toodi ära tema iseloomustamiseks:

“ex full cheeks and ex roman profile”.

Timo tulemuseks hinne Ex1 ja esimene kõige kõrgema klassi sertifikaat CACS.

Jorgen Billing vaatas Blissi üle ja kirjutas kokkuvõtteks “AH alive lady”. Ta kiitis Blissi siniseid silmi ja seda, kuidas oli ta näituseks ette valmistatud. Tulemuseks hinne Ex1 ja sertifikaat CAGCIB.

Pühapäeval Blissil nii hästi ei läinud. Arusaadav, et nii kõrges klassis võistlemine pole ka lihtne. Itaalia kohtunik Daniela Capra ei saanud kuidagi vajalikku arvu punkte kokku ja nii pidi Bliss seekord leppima hindega Ex1, aga ilma sertifikaadita jääma. Polegi midagi teha, kui kõik päevad pole kahjuks vennad.

Timothyl tuli nüüd omakorda otsa vaadata Jorgen Billingule.

Taaskord imetleti meie poisi vahvat, rahulikku ja veidi imestunud olekut. Timothy näitusetemperament on paljusi kohtunikke positiivselt mõjutanud ja nii läks ka seekord. Kohtunik uuris teda siit ja sealt, leidmata ühtegi olulist viga ja teine CACS sertifikaat oligi taskus.undefined