12-13.11.2011.Tallinn

Toimus Rahvusvaheline Tõukassinäitus kodulinnas Tallinnas

Meie kasvandik Alizeé osales esmakordselt avaklassis. Ta on üldiselt mänguline ja püsimatu loomusega. Niisiis oli algul tal ka raske püsida omal kohal ja tahtis tihti sülle saada.
Samuti oli kohal meie “vana tegija” Timothy. Tema on juba väga kogenud näitusepoiss ja võttis asja külma rahuga.undefined

Laupäeval oli Timothy kohtunikuks Marina Vinkel. Talle meeldis Timothy suurus, aga oleks tahtnud juba ka kaalu rohkem. Üldmulje kõlaski “could be stronger” ja “lovely temperament”. Tulemuseks jälle kõrgeima klassi sertifikaat CACS!

Alizeé kohtunikuks oli Marek Chadaj Poolast. Temale meeldis Alizeé krae, kasukas ja kontrastid väga. Kiitis ka Alizeé ilusat birmalikku tüüpi.

Kuna Alizeél oli ka konkurent samas klassis, pidi kohtunik ka tema üle vaatama. Siiski meeldis talle rohkem meie kasvandik. Nii edestaski Alizeé sel korral konkurenti, sai hindeks Ex1  ja sai ka sertifikaadi CAC!

DSC_0073

undefinedSelline suurepärane tulemus tegi muidugi rõõmu kõigile meie potsaka Alizeé poolehoidjatele.

Pühapäeval oli Timothy kohtunikuks Martin Sanda. Ta vaatas nobedalt poisi üle ja naeratas tema sokke-kiile vaadates rahulolevalt. Eraldi kiita sai Timo kasuka hele toon, aga ka tema jaoks oli poiss veidike lahja. Tulemuseks jälle hinne Ex1 ja sertifikaat CACS!

Alizeé kohtunikuks oli pühapäeval Olga Komissarova. Temale meeldis Alizeé kohe väga! Ta kiitis, et just sellist tüüpi Birmat ta armastab. Alizeé kasuka kohta kõlas hinnang “ex birman coat” ja üldmuljeks “sweet girl!”. Eraldi said kiita tema tugevad käpad ja keha. Samuti vahva näoilme ja sügavsinine silmavärv.

Siiski tuli üle vaadata ka sel päeval sama sinise maskiga emane konkurent. Teinekord lähevad ka erinevatel päevadel kohtunike arvamused lahku. Kahte tüdrukut võrreldes otsustas siiski ka Olga, et Alizeé on väärt hinnet Ex1 ja saab taas sertifikaadi CAC!

Töö saigi tehtud ja meie väike täht võis koju vantsida.

 

 

Save