01.12.2012. Liina, Lotte ja Chill

Meie vahvad C-eekad on tänaseks kaks korda vaktsineeritud, neil on EU passid ja kiibid. Pisikiisudest on kasvanud vahvad koheva kasukaga mänguhimulised kassikesed. Mõni nendest veedab veel viimaseid päevi oma emme seltsis. Siis viivad väikeste käpakeste teed uute perede juurde. Sellel Jõuluajal on nende aeg uutes peredes südameid soendada ja lustida.

Kes meil siis siin kasvavad?

DSC_0434

CatLiina – kodunimega Liina. Kõige peenetundelisem ja tõeliselt printsessilik tibi. Ei torma tema uisapäisa kuhugi, enne ikka mõtleb järele, kas on nii äge plaan tema õel ja vennal. Kui aga mängutuurid üles võtab, siis graatsilised hüpped üllatavad ka teisi. Ilusa pehme, koheva kasukaga ja lillaka maskiga kassipiiga. Tema uus perenaine on juba kannatamatult ootamas kohtumist selle imelise pisikiisuga.

DSC_0457b

CharLotte- kodunimega Lotte. Tema on pikka aega olnud kaalukaim kogu pesakonnas ja paksud käpakesed tatsavad alati esimesena vastu töölt naasnud perenaisele. Veidike ettevaatliku loomuga ja umbusklik võõaste suhtes. Kui esmane võõristus kaob, siis istub või pähe ja paneb nurrumootori kõlavalt tööle. Armastab emme kaisus pikutada ja vennaga maadelda.

DSC_0466

ChillBill – kodunimega Chillu. Tema sündis kõige viimasena ja ema oli juba päris väsinud. Pisike värisev keha oli vaja peale sündi soojendada, et emmele puhkust anda. See tekitas mulle loomulikult väheke muret alguses. Nüüdseks on temast kasvanud suur priske poiss!  Sellise vahva imestava näo- ja võrratu iseloomuga. Hästi sotsiaalne ja hakkaja tegelane. Mängujuht ja eestvedaja oma õdedele. Ning loomulikult nagu poisid ikka, esimene sülle pugeja ning sagedane kaisus tukkuja.