E-pesakond

Eile 14.10.2012 toimus meil üks rõõmustav sündmus. Nimelt on meil taas kassipojad majas!!!

DSC_02a

 

Kallis Alizeé, suured tänud sulle nende pisikeste sefiiripallikeste eest!

Eks see ootus oli päris pingeline tiinuse lõpus. Mõnigi öö jäi lühikeseks ja sai hoolega Alizeél silma peal hoitud. Sai ka sel korral loomade kiirabi külastatud kolme ajal öösel, et pilti teha ja kontrollida kassipoegade olukorda. Kuna kõik oli hästi, siis sõidetud tagasi koju ootama. Suured tänud ütleks Loomade Kiirabi veterinaaridele. 24/7 on abi olemas ja ei pea ootama uue tööpäeva algust. Eks see kasvataja elu argipäev on selline, millest väga ei räägita. On kindlasti paremaid ja kehvemaid aegu. Muretsemiseks tihtipeale ka põhjuseid jagub. Samas sellised rõõmusündmused kaaluvad üles kõik niinimetatud kehvad ajad.

Niisiis pikutavad nad nüüd emme kaisus ja piima jagub mõlemale. Kaks potsakat birmakiisut, mõlemad sünnikaaluga 114g. Tubli kaal ja tublid aktiivsed kiisud. Alizeé väga hoolitsev emme ei lahkunudki peaaegu oma pesast ja pakkusin talle vahelduseks hommikusööki “otse voodisse”.

Kassipoegade issi on meie oma Timothy. Jah, ei olnud piiritaha asja sel korral. Täiesti uus tase meil Eestis sündinud Birmade pesakond! Niisiis Eesti Eri seekord…

Timothy on andnud väga kauneid järeltulijaid ja Alizeé B-pesakond samamoodi superarmsad. Ka on mõlemad vanemad läbinud südameultraheli HCM/RCM uuringud. Mõlemal on südamega kõik korras. Kohusetundliku kasvatajana olen Alizeéle lisaks lasknud teha nii südame kui neerude geeniuuringud. Samuti kõik korras. Loomulikult juurde kõik vajalikud FIV/ FeLV testid mida nõuab Kassiklubi.

Edaspidi pilte ja infot kodulehel kassipoegade osas.