Riia näitus Baltic Cup

Sõitsime Riia näitusele päris suure kambaga. Autos lausa 4 inimest ja 4 kassi! Kassidest siis meie kasvanduse D pesakonna tüdruk Demi Sweet Katicat ja ka Timothy kolm lapsukest. Ly Khaleesi kasvanduse A pesakonnast lilla kilpkonnamaskiga Ally ehk Valgeke ja tema nooremad õde-venda Bella Blue ja Bonzo. Nalja sai autosõidu ajal Birmade jutuvada jälgides. Kui mõni kass tegi vaikselt mjäu, siis kohe teised vastasid njau njau njau.

Riias toimus taas suurejooneline Rahvusvaheline Kassinäitus Baltic Cup. 07.12.2013 oli Demi kohtunikuks Jorgen Billing Saksamaalt. Ta oli potsakast tüdrukust vaimustuses ja selle tulemusena esimene avaklassi CAC sertifikaat käes. Kohtuniku parimate emaste võrdlusel valis ta Demi paneeli – NOM. Sama au osaliseks sai LyKhaleesi kasvandik Bonzo. Jälgisime põnevusega edasist asjade kulgu. Demi konkurente oli Bestil mitu ja isegi paar Birmat. Siiski oli kohtunike otsus Demi kasuks!! Nii juhtuski, et Best In Show teise kategooria kõikide tõugude emaste hulgas tuli esikohale meie kallis Demi – Best In Show! See on noorukese Demi jaoks ülivahva saavutus ja rõõmustas meid kõiki.

08.12.2013 oli Demi kohtunikuks Martti Tapani Peltonen Rootsist. Tema vaatas Demi siit ja sealt ja muheles rahulolevalt. Siis ta mainis, et talle meeldivad sellised kohevad ja raskemakaalulised Birmad. Sai kiita ka Demi tumesinine silmavärv. Nii juhtuski, et ka teisel päeval tulemuseks CAC sertifikaat ja samamoodi valiti meie tüdruk nelja kassi võrdluse tulemusel paneeli- NOM! Õnneks oli sinna valitud ka pirakas hurmur Bonzo ja meie autojuhil ei jäänud muud üle, kui kannatust varuda ja oodata Besti tulemust. Ja ka sel päeval olid kohtunikud ühel meelel, et parim teise kategooria emane kass on meie Demi – Best In Show!! Niisiis oli sel nädalavahetusel Sweet Katicat kasvandusele väike tõestus, et oleme õigel teel Birmade aretuses. Minul isiklikult oli kuidagi soe tunne vaadata neid meie noori kasse, kes natuke meenutasid mingil hetkel mulle kes meie kasvanduse Timo ja kes Blissi. Armsad näoilmed, need vaiksed kurruvad häälitsused ja ülinunnu olek. Just sellised Birmad on minu vaieldamatud lemmikud.

Demi3

Siinkohal ka õnnitlused ja suured tänud Marionile, kes on Demi eest nii suurepäraselt hoolitsenud. Ja loomulikult suured tänud toreda seltskonna eest Karinile ja Meelisele.

allpool mõned Best In Show pildid meie Demist.