H-pesakonna kiisud

H_litterSweet Katicat H-pesakond on esimene, mis sündis kasvandusest väljaspool. Pildil ongi Pretty-Elena oma perenaise Merlega pisikeste sündi ootamas.

Mul on olnud rõõm tutvuda selle toreda perega. Steve ja Merle olid juba varem ühe meie kasvandiku, nimelt Dita Sweet Katicat omanikud. Seejärel nõustusid nad Sweet Katicat aretustööd toetama ja nende uuest kiisust Pretty-Elenast sai ühtlasi ka meie aretusemane. Terve pere oli rõõmuga valmis kassipoegadega mässama. Nii saigi Pretty-Elena emaks. Tema sünnitus läks kiiresti ja ilma viperusteta. Vastsel emmel on piima kõigile ja pisikesed nupsud kasvavad jõudsasti.

Selgus, et tegemist on kolme tüdruku ja ühe poisiga. Nimede mõtlemisel aitasid kaasa ka kõik Montgomery pere liikmed. Sel korral sai meil lausa “Moon Star” pesakond. Üks suur hele poiss sai nimeks Henry Moon (kuu) ja õekesed Hanna, Harmony ja Hope said teiseks nimeks Star (täht). Issi Mathiew Moon Star võib nüüd igati uhke olla oma järeltulijate üle. Nüüd on tal neid kahe pesakonna peale kokku juba viis!

Hetkel on kõige suurem poiss Henry Moon reserveeritud ja ühtlasi vaatluse all. Kuna kreemi värvi puhul tulevad sokikesed väga hilja nähtavale. Kõige elavama loomuga on sinine tüdruk Hope Star, kes ka juba varakult broneeritud. Kaks kilpkonnatüdrukut Hanna ja Harmony on esialgu veel müstilise “küsimärgiga”. Ehk saab peagi selgeks ka nende tüdrukute tulevik. Plaanis oleks üks kirjumirju jätta kasvandusele ja teine jääb siis tulevikus vabaks. Huvilisi juba on, aga broneeritud kiisutüdrukut veel ei ole. Kui kellelgi on soovi, siis pildid nendest on allpool.

Montgomeri perekonda ootavad nüüd ees päevad täis nelja pisikiisu askeldusi. Vahvaid mänge ja hullamist. See on põnev seiklus ja kindlasti pakub mõneks ajaks kogu perele palju rõõmu.