Aastalõpu toimetused

2015 sai jäetud seljataha ja kätte jõudnud 2016. Aastalõpu saginas polnudki aega siia postitust teha. Kirjutan nüüd natuke lähemalt. Jõulude raames läksid oma uutesse kodudesse meie kasvanduse Juveelid ehk J-pesakonna kasvandikud Jewel Eliza, Jewel Diana ja Jewel Kate. Ilusat elu kallid särasilmad!

J_2m_Collage.jpg

Jõululaupäeva eel sai täidetud ka ammune lubadus ja Isabella tööjuurde kaasa võetud. Nii ta siis kõndis meil kontoris ja osales meie väiksesel õdusal Jõuluhommikul. Kena armas Isabella võlus järgemööda ära kõik kes kohal olid ja käitus uues kohas igati kombekalt. Lõpuks jõuti ühisele otsusele, et ta võiks näiteks igal neljapäeval tööl olla.

Jõululaupäeval sai käidud ka Raekoja platsis “Meie Kuusega” ilusaid pilte tegemas. Kes veel ei tea, siis sel aastal oli Tallinna Jõulupuu toodud minu mehe vanemate maakodu hoovilt.

IMG_0900.JPG

Aasta lõppu jagus veel igasugu põnevaid uudiseid ja tegemisi. Soome Birmaklubi 2016 aasta kalendrisse valiti meie kasvandiku Frank Flame Sweet Katicat pilt. Soomes nägi ilmavalgust ka pesakond mille isaks meie vahva punatabby birmahärra. Lausa 6 võsukest sündis ja kenad beebid nüüd teisel pool lahte sirgumas.

FrankFlame2016

 

Päris aasta lõpus sai veel Sweet Katicat noorte aretusemastega väisatud veterinaari. Tehtud neilegi PKD teste ja kindlaks määratud veregrupp. Nagu arvata oligi kinnitas test, et nii Isabellal kui Umal on A veregrupp.

Aasta viimaseks kauniks kingituseks saabusid Hannah Star Sweet Katicat pildid. Need on lastud pildistada juba Soomes ja omanik jagas lahkesti minuga seda ilu. Imekaunis birmakiisu kasvanud temast ja allpool paar pilti teilegi imetlemiseks.

 

 

EE*Hannah Star Sweet Katicat (SBIg) on sündinud 22.03.2015.