Photo_litter_E
IC EE*Alizeé Sweet Katicat
SBIa
SC Timothy Klaudia
SBIe
FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne
PKD-normaalne
 1*NOM BIS!
FIV/FeLV- negatiivne
HCM/RCM scan- normaalne

E – 14.10.2013.

SUGUPUU

sugulusaretus kuni 5 põlvkond 0% ja üldine kokku 29,5%

FACEBOOK GALERII

NIMISUGUVÄRVKVALITEETSTAATUS
Loved-ElmobabybluepawSBIalemmikuus omanik Kati,
Tallinn
Pretty-ElenababyredpawSBIgaretuseuus omanik Stephen,
Saue, Eesti

Niisiis sel korral meie kasvanduses hoopiski “Eesti Eri”, kuna E-pesakonna vanemateks on meie oma kasvanduse kassid, kes mõlemad ka sündinud Eestis. Pisikeste emme on meie esimese A-pesakonna kasvandik Alizeé. Isaks sai taas meie hurmur Timothy, kellel on varem olnud kaks pesakonda kauneid põnne Ly Khaleesi kasvanduses.

Pakumegi E- pesakonna puhul mõlema vanema kohta rohkelt pilte galeriides ja kõike vajalikku informatsiooni otse meie kodulehelt. Võimalus hiilida ka nii Timothy kui Alizeé esivanemate pilte, kes paljud on pärjatud ülikõrgete SC ja EC tiitlitega. Niisiis korralik näitusekasside suguvõsa.

Lisan veel juurde tähtsa fakti, et kõik vajalikud terviseuuringud on pisikiisude vanematel tehtud. Lisaks ka südame skanneering mõlemal. Mõlema vanema südamega on kõik korras. Alizeél tehtud lisaks veel südame ja neerude geeniuuring, mis olid ka korras. Kassipoegade vanemate terviseuuringuid ei tehta kartuses, et kassid võivad olla haiged. Iga kohusetundlik kassikasvataja teeb terviseuuringuid oma aretusloomadele. Nii on kindlam saada kasvanduses terveid tugevaid kassipoegi.

E – KASVANDIKE NÄITUSTE TULEMUSED:

EE*Pretty Elena Sweet Katicat sai Tallinna näituselt tulemuseks Ex1 CAC.

Tänan siinkohal Stepheni ja tema pere meie kasvanduse aretustöö toetamisel!

Pretty-Elenast sirgus meie H-pesakonna ema!