D-pesakonna tüdrukud

Meie pisikesed D pesakonna tüdrukud on suureks sirgunud.

Natuke lähemalt kassilastest tahaks kirjutada selgi korral. Neli kaunist ja toimekat tüdrukut on meie päevi valgustamas. Nalja saab palju kui sellises vahvas vanuses potsakad pehmed tegelased mööda elamist ringi askeldavad. Alatasa on väikeseid vahejuhtumeid ja ootamatuid olukordi. Täiskasvanud kassid muutuvad ka nagu natuke titemaks ja kappavad rõõmsalt kaasa. Niisiis meie D tüdrukud:

DSC_0015Deena – “jumalik” – on hakkaja loomuga ja uudishimulik preili. Ikka esimesena uudistamas ja tundmatuid paiku vallutamas. Pole ka ime, et just tema proovis esimesena pesast välja ronida ja kassipoegade pasteeti maitsta. Tema jalakesed kõik ühtemoodi pruuni tooniga ja seepärast sokid-kiilud juba pisikesena kaunilt säramas. Kui mängutuurid üles tõmbab, siis hüppab paar korda õhku ja teeb kukerpalli ennem kui teised end liikuma saavad.

DSC_0011Darlina – “kallike” – oli algusest peale väheke müstiline neiu olnud. Tema maski värv erines teistest kardinaalselt. Heledas näokeses särasid sinised silmad nagu kalliskivid. Ka pakkus põnevust üks tagumine jalg, mis algul suisa valge oli. Nüüdseks selgunud, et muidu kreemikas jalake siiski kena valge sokiga. Tugeva kondiga tüdruk ja arusaadavalt meeldib talle üle kõige oma õdedega maadelda ja jooksutuure teha. Hetkel nii toimekas, et kukub vingerdama kui tema tegevusvabadust piirata ja kaisutada.

DSC_0033Demi – “väikseke” – oli algusest peale selline pisike nukuke. Õrn ja printsessilik. Kui teised tormasid oma toidukausside sisu hävitama, siis tema istus eemal ja vaatas otsa oma tumesiniste simakestega. Algul sõigi ta teistest eraldi otse näppudelt limpsides. Armastab istuda ja vaadelda õdede maadlusmatše kõrvalt. Samas on tal hästi nobedad liigutused, kui mingi hiireke või pall vaja teiste eest ära napsata. Kui teda kätel hoida, siis on ta vaikselt ja vaatab sind tõsise kõikemõistva pilguga.

DSC_0024Dita – “rikkalik kingitus” – algusest peale kõige kogukam ja tugevam. Rahulik ja tasakaalukas preili. Tavaliselt kuidagi suursuguse olekuga ja mõtlik. Toimetab ringi sihikindlalt ja ongi enamjaolt rohkem läbimõeldult tegutseja. Imekaunis birmalik tüüp ja hirmus kahju tema kõrgetest sokikestest, mis ei lase teda aretuses kasutada. Tema uus pere oli kohe kindel oma valikus ja potsakat tüdrukut oodatakse juba pikisilmi.

 

– Dita – Darlina – Deena – Demi –

 DSC_0176