04.05.2013.Tallinn

Timothy viimane ja Demi esimene näitus

Tallinna näitusel viibisime sedakorda ainult laupäeval ja osalesid meie kasvanduse vanim kass Timothy ja noorim kasvandik Demi Sweet Katicat. Demi natuke närveeris ja ei leppinud eraldi tema jaoks sisse seatud “titepuuriga”. Lõpuks rahunes ta kui sai olla koos Timoga ühes näitusepuuris. Niimoodi siis pikutasid suur ja väike kahekesi koos terve päeva.

Timo kohtunikuks oli Laura Burani. Tema hindas Timothyt esmakordselt ja oli silmnähtavalt võlutud poisi enesekindlast käitumisest kohtuniku laual. Kõrgeimas Supreme Champion klassis sertifikaate enam ei anta ja kohtunik ei hakanud pikalt kirjeldusega vaeva nägema vaid joonistas suure südame ja kirjutas sina sisse “LOVELY”. Kohtunik kutsus Timo tagasi isaste kasside võrdlusele ja otsustas saata meie poisi paneeli! Nii juhtuski, et näitusekarjääri viimasel päeval läks Timo Best In Showle.

SC EE*Timothy Klaudia tulemuseks KM, BIS NOMundefinedundefined

mai2013

Suur tänu Ivarile selle foto eest

 

 

Allpool lisaks veel Best In Show pilte Timothyst

Meie pisikene, kolme kuune Demi, käis hindamisel Tetiana Boiko juures. Tema vahva olek ja kohev kasukas kutsusid esile kohtunikul siira naeratuse ja Demi veetis hinnangu kirjutamise ajal osaliselt aega kohtuniku kaisus. Silmavärv pälvis eraldi kiitust “super for her age!”, kuna Demi silmad on tõesti märgatavalt tumedamad sinised. Lisaks sai meie beebi veel üldhinnanguna “super show condition + sweet promising temperament”. Näitusel kontrolliti üle ka tema tagasokid ja kiilud, mis heleda kasuka tõttu peamurdmist põhjustasid ja siiski korralikeks osutusid.

EE*Demi Sweet Katicat tulemus kassipoegade klassis Ex1 undefined

 

Samal näitusel osales meie Timothy tütar Ally LyKhaleesi juba avaklassis ja sai kahe päeva peale kokku kaks CAC sertifikaati. Palju õnne Ally kasvatajale, Karinile! Ka olid kohal Timothy ja tema pruudi Diandra Herencia viimase pesakonna kolme kuused tegelased Bonzo, Bosse ja Bella Blue. Nemad osalesid näitusel pesakonnana ja said väga hea hea hinnangu osaliseks.

IMG_9978
Bosse – Bella Blue – Bonzo

NB! Kaks võsukest on selles pesakonnas veel vabad ja rohkem infot:

Karin Paas +372 5567 8333