Tallinn 2013 juuni

Rahvusvaheline Tõukassinäitus Tallinnas

Baltic Wawe Cup 2013

Osalesime näitusel Alizeéga tegelikult suhteliselt plaaniväliselt. Eks selliseid asju ikka juhtub, kuna tegemist on loomadega ja vahel raske prognoosida mis seis on kahe kuu pärast. Ühesõnaga juhtus niimoodi, et meie pisikese kasvandiku Demi asemel osales näitusel hoopiski IC EE*Alizeé Sweet Katicat.

Kohtunikuks meile juba tuttav Henry Hornell. Tema hindas ka Helsingis meie Noelle. Nüüd siis oli vaja pilk peale visata Alizeé birmailule. Õnneks polnud Alizeé veel omale täielikult suvist bikiinivormi selga tõmmanud ja kiita sai kena kasukas “soft silky texture”. Muidugi silmade värv “ex colour” ja nende omapärane kuju “nice shape”. Hinnangu tulemuseks Ex1 järjekordne sertifikaat CAGCIB.

Pildil Alizeé peale näitust oma täies ilus päikese käes mõnulemas.

DSC_0066

 

Tegemist oli sel korral väheke suurema näitusega. Baltic Wawe Cup on kolmes Baltiriigis korraldatav näitus. Hinnati FIFe ja WCF süsteemi kasse eraldi ja lõpuks valiti mõlema parimatest omakorda kogu näituse parim. Meie Püha Birma Eesti Tõuklubi oli esindatud 9 kauni birmaga. Rõõm on tõdeda, et tegemist on tõeliselt ühte hoidva ja rõõmsa seltskonnaga. Tänud kõigile tublidele klubikatele!

Kuna näitus oli mereteemaline, siis olid meil ka ühesugused reklaampluusid rannarõivaid tootva firma Marc&André poolt.

Tallinn2013juuni