HCM/RCM uuringud

Sweet Katicat ja Ly Khaleesi kasside ühine Viljandi loomakliiniku külastus toimus pärast mõningast planeerimist. Kahjuks pole alati tööinimesel võimalik tööpäeval Tallinnast Viljandisse sõita ja tuli oodata puhkuse aega. Kuna meie kassidele on tehtud juba geeniuuring, siis järgmiseks sammuks on loomulikult ka südame ultraheliuuring. Uuringutele sõitsime täpsemalt kolme kassiga. Meie kasvandusest Timothy ja Alizeé. Ly Khaleesi kasvandusest hüppas punti nooruke Ally, kes on ka juhtumisi Timothy tütar.

Dr. Merit Villemson-Kavak võttis meid vastu positiivse suhtumise ja rõõmsa naeratusega. Ultraheli uuringuid talusid kõik kassid kenasti ja tulemused olid head. Kõigil kolmel olid näitajad normaalsed. Veterinaari sõnul on meie Timothy juba niivõrd väärikas vanuses härra, et tõenäoliselt temal enam ei tekigi südameseintel erilisi muutuseid. Alizeél on ka isale tehtud Soomes samasugune uuring ja tulemused samuti normaalsed. Niisiis oleme väga rahul oma sõiduga.

Kuna Viljandis pilte ei teinud, siis lisan siia profifoto Timothy ja tema tütrekese Ally kohtumisest näitusel, kus papa hoolitseva näoga vaatab oma võsukest.

IMG_9894