Sweet Katicat 2016 juuni näitused

2016 Juunikuu on toonud meile palju põnevaid näitusepäevi.

Esmalt osalesime 11 juunil Baltic Winner Showl Riias lausa kahe kassiga. Loomulikult oli kaasas üks meie nooruke tulevikulootus Isabella ja teine “üllatuskass” ehk vana näitusehai Timothy! Tema on juba pärjatud kõrgeima Supreme Champion tiitliga ja nüüd osales taas üle pika aja kastraadina.

Tulemused olid meil ülihead ja tõtt öelda üllatasid meid endidki. Nimelt pidime juba kalli sõbra juubeli puhul ära jätma selle näituse. Otsustasime abikaasaga lõpuks ikkagi kohale sõita ning üllatusena said meie mõlemad kassid valitud paneeli!! Super tulemus ja taas NOM Lätist koju toodud. Ning veel nii suurelt näituselt!!

BWS_2016EE*Isabella Sweet Katicat (SBIa) Ex1 CAC NOM!

SC EE*Timothy Klaudia (SBIe) Ex1 CAP NOM!

Selle rõõmustava “come back” puhul sai tehtud ka värsked pildid meie imekaunist kastraadipoisist!

Sellega siiski ei piirdunud meie näituseplaanid. 25-26 juuni 2016 toimus juba kodulinnas Tallinnas järjekordne Baltic Wave Cup!

Osalesin seal taas oma kalli Isabellaga. Tema näitusekarjäär on siiani kulgenud piisavalt põnevust pakkudes. Nimelt on sinine mask paljude lemmik ja tihti on tugevad konkurendid näitustel. Seekordne laupäeva tulemus, et Isabella on nüüd tiitliga Champion! Eriti tegi rõõmu pühapäevase kohtuniku hinnang. Mr. Louis Coste oli nimelt Prantsusmaalt ja tema kiidusõnad olid eriliselt rõõmustavad. Teadaolevalt hakati püha birma tõugu ka aretama Prantsusmaal. “Sweet French lady” kõlas Isabella iseloomustuseks. Niisiis ka esimene CACIB sertifikaat Isabellal olemas ja väike puhkus igati välja teenitud. Mõlemal päeval kutsuti meie tüdruk ka emaste võrdlusele tagasi, aga erinevate tõugude vahel oli suur konkurents ja seekord paneeli ei valitud.

Baltic Wave Cup oli nagu ka varemalt välja kuulutatud mereteemalisena ja vastavad kostüümid olid teretulnud. Vamistusingi vahelduseks väheke tõsisemalt ja õmblesin sobiva kleidikese ning sai leitud ka sobiv peakate. Näitus oli igati hästi korraldatud ja suured tänud Felixi klubile selle eest!

Tallinn2016june