L-pesakonna bimalapsed

L-pesakond on taas kalli Alizeé beebid. Alizeé on meie kõige vanem aretusemane ja kodus vaieldamatult teiste emaste hulgas kõige kõrgemal positsioonil. Tegemist siis hetkel Sweet Katicat kuninganna järjekordse pesakonnaga. Sedakorda neljandaga. Tavaliselt on Alizeé piirdunud kahe põnniga. Nüüd üllatas ta meid lausa neljase särasilmalise seltskonnaga. Kõik sinised maskid ehk siis täiesti “sinivereliste” kamp. Sünnitusega on Alizeé alati ise hakkama saanud ja oma laste eest hoolitseb ta ka imehästi.

Nagu mul juba tavaks on olnud, siis ka seekord väikene iseloomustus pesakonna kohta. Ma suhtun alati oma kasvanduse kassilastesse suure huviga ja teen tähelepanekuid nende arengu kohta. Kõik saavad suure tähelepanu osaliseks ja on hoitud-poputatud kogu selle aja, mis meiega elavad.

IMG_0020LUCY – imearmas mõmmi! Minu süda sulab igal korral kui teda kätele tõstan ja vaatlen. Tume silmavärv ja imeilusa birmatüübiga! Kaalult õe ja vendadega võrreldes kõige raskem. Sööb ilmselt peamiselt emme piima ja kuiva toitu, sest konservide vastu eriti huvi ei tunne. Tema sokikesed tulid nähtavale ja olid kaunilt sümmetrilised. Sama lugu kenade kolmnurksete kiiludega.

 

 

IMG_0019LUCA – teine mõmmibeebi ja õekese Lucyga tüübilt väga sarnane poiss.

Tegemist mõnusa paksu kasuka ja kenade sokikestega birmalapsega. Rahuliku ja väärika olekuga. Armastab alati end sülle sättida ja naudib tähelepanu täiel rinnal. Seepärast näeb teda alati ka emme kaisus helllitusi saamas.

Teda ootas-soovis omale väga üks kasvandus, aga kahjuks läks nii, et ka see potsakas poiss saadaval vaid lemmikuna. Loomulikult olen ma selle üle omamoodi rõõmuski, sest lemmiku elu on alati isasele kassipojale vähem stressi põhjustav ja hulga rahulikum kui kasvanduses aretusisasena elamine. Nii on Luca hetkel veel oma uue pere ootel ja kõigil huvilistel võimalus teda juba ka vaatama tulla.

 

 

IMG_0015LIAM – Välimuselt pisut vibalik, aga tugeva kondiga kaalukas poiss. Tema sündis kõige viimasena ja oli totaalne üllatus! Arvasin nimelt, et Alizeél nii suurt pesakonda ei tulegi. Ka on see poiss eriline, sest oli juba enne sündi väga oodatud. Tema omanik otsis oma isase kassi liine pidi uut kassikest. Leidis minu kasvanduse ja suureks rõõmuks oligi Alizeé tiine. Liam valitud välja juba enne sokikeste ilmumist ja põnn on igati pingutanud, et uuele perenaisele rõõmu valmistada. Niisiis läheb Liam Soome elama ja perenaise plaanide kohaselt osaleb ehk tulevikus ka väikestviisi aretustöös.

 

IMG_0016LIZA – meie L-pesakonna temperamentseim võrukael. Teda jätkub kõikale ja sehkendamist on tal igalpool. Esimesena hakkas pesast välja uudistama ja ronimispuu vastu huvi tundma. Tagasokid ja kiilud on prelil ideaalsed, aga esisokkidele jätkus valget vaid õige pisut. Äärmiselt õrn preili. Meeldib hirmsasti kui kätele tõstetakse ja kui pai saab. Jookseb esimesena alati vastu ja sebib ümber jalgade kuni tähelepanu saab. Tema ka siis juba omale pere leidnud ja tee viib üle mere Soome.

 

Save