Unitedcats 2010 Cat of the Week

Bonbon Azure Her Bliss Majesty Cat of the week

Bliss Unitadcats

Veebruar 15-21.2010.

Palju õnne ja sületäis kiisupaisid Nädala Kassiks valimise puhul. Kuidas Sa kavatsed seda sündmust oma pereringis tähistada?

Kõigepealt tänan kõiki, kes mind Nädala Kassiks valisid (L) . Ma olen tõesti üliõnnelik! Kuna olen ka parasjagu energiline kiisuke, siis tähistan seda kindlasti. Ajan ilmselt kõik varakult jalule ja korraldan koos Timoga uhke klapperjahi mööda tube 😛 . Siis nõuan, et eranditult kõik meie peres mind musitaksid ja silitaksid. Mitte, et nad seda muidu ei teeks, aga nüüd on ju veel eriti põhjust 😉 🙂

Kuidas oled Sa endale nii kauni ja pika nime saanud, on sel ka mingi tähendus?

See nimi on mulle antud Moskva kasvanduses 🙂 . Mul tegelikult veel üks vend ja kolm õde 🙂 . Nendel samamoodi pikad nimed, ainult üks nimi on mul isiklik ja eriline… see ongi Bliss 🙂 (L) Minu õdede ja venna pilte ja nimesi saate vaadata siit: http://birmania.ru/show57.html

Su sünnikodu on Moskvas. Jaga ka meiega oma muljeid saabumisest uude peresse ja kellega nüüd koos elad?

Minu uues peres on neli inimest ja nad olid kõik minu saabumisest vaimustatud. Minu parimaks mängukaaslaseks on kiisupoiss Timothy. Mingi suurem lärmakas elukas käib meid ka läbi suure klaasi vaatamas. Tema kuulub ka perekonda ja nad kutsuvad teda Effy´ks. Vahel me pikutame Timoga Effy nina ees ja siis ta hüppab ja teeb omamoodi naljakaid hääli. See on lõbus tegevus ajaviiteks.

Oled imearmas kiisuneiu, sinu profiilis on väga palju ilusaid pilte, kes neid teeb? Kas poseerimine on Sulle meelepärane tegevus või tüütu?

Minu pilte teeb üks pikajuukseline inimene, kes vahest täiesti ootamatult ilmub oma klõpsutajaga välja. Ühel korral käis ka üks võõras inimene ja tema tegi kohe selliseid suuri sähvatusi. Siis oli hirmus lõbus, sest meie pikajuukseline sai minu ja Timoga samal ajal kaua põnevaid mänge mängida.

Kui Sul oleks võimalus üks päev rääkida, mida ütleksid esimesena ja millest tahaksid perekonnaga rääkida?

Isver sussver 😛 ! Mulle tundub, et sädistaksin terve päeva vahetpidamata! 🙂 Mul on lihtsalt selline kärsitu iseloom. Vist ei teeks lõunauinakutki ja lobiseks kõigiga järgemööda. Arvan, et nad oleks üsna õnnelikud, kui päev lõpuks õhtusse jõuab 😀 😀 .

Kuidas mööduvad Su argipäevad, kas on ka mõnda põnevat lugu meile jutustada?

Üldiselt oleme Timoga päeval kahekesi. Alles hiljuti oli hoopis teistsugune päev, kui see pikajuukseline oli ka kodus ja pani lauale mingi põneva seadeldise. Põristas sellega ja proovisin uurida, mida ta seal veel teeb. Mind tõsteti koguaeg tagasi põrandale, aga vahepeal sain käpaga veidi neid põnevaid vidinaid katsuda ka. Ega mina ju naljalt alla ei anna 😛 ! Muudkui tüütasin edasi. Mingi aja pärast andis see pikajuukseline mulle uue pehme pesa! (y) Seda ta seal põristas nii kaua 😀 . Olin kohe sellest sebimisest nii väsinud, et jäin esimesel pesa proovimisel mõnusalt magama 🙂 .

Ja lõpuks – mis on Sinu kõige vallatum trikk, mida oled teinud?

Neid trikke on ikka omajagu tehtud, aga hiljuti tegin paraja nipi. Oi, kuidas mulle meeldib seda Timot nokkida ja sudida 😀 . Sel päeval oli hoopis Timo eriti uudishimulik ja tahtis mind nuuskida oma kreemika ninaga. Küll ma keerutasin ja jooksin oma peidukaid mööda. Tormasin trepile ja tema kohe sabas. Trepil on aga suured vahed ja seal tuleb muideks ettevaatlik olla 😉 . Timo oli nii hoos, et kui järsku ümber pöörasin, sadas ta sealt vahest läbi 😀 :D. All olid täpselt need suured rohelised taimed. Timo sadas otse sinna keskele 😛 . Tal olid silmad nagu suured sinised laternad keset rohelist põõsast 😛 😛 . Selleks päevaks oli tema hoog otsas 😉 ja minul nalja nabani… 🙂

bling2Tänaseks on Unitedcats (ehk KiisuKutsu) veebikeskkond suletud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s