Unitedcats 2009 Cat of the week

Timothy Klaudia Cat of the week

unitedcats Timothy

September 14-20. 2009.

Õnnitlused ja palju paisid Nädala kassi tiitli puhul! Oled veel üpris noor kass, kuid juba võitnud paljude kasutajate südamed. Mis on Sinu salanipid?

Suurimad tänud kõigile minu toetajatele!(L) Ma lihtsalt olen selline liikuv ja siiras kiisupoiss. See vist ongi peamine nipp. Muidugi on mind suhteliselt raske pildile püüda, aga tuleb välja, et midagi on siiski õnnestunud. Tore, kui teile meeldin (L)

Sinuga ühes peres elab ka üks lõbus ja uudishimulik kutsa Effy. Milline on teie omavaheline läbisaamine?

Effy´t meeldib mul hirmsasti läbi klaasi õrritada. Kui igav on käin ikka teda hiilimas. Sirutan ja kaapan käpaga mööda klaasi. Siis ta hakkab haukuma ja see on hirmus lõbus!!:D Enamasti ta ongi õues ja mina toes. Kui Effy tuppa saab, päästavad mind kiired jalad. (y) Ta tahab mind suhu kahmata ja ära ilastada 😦 Seda aga ma lubada ei saa! 😉

Sul on tohutult vahva päevik ning seda on lausa nauding lugeda. Kust või kellelt Sa nii toredate lugude kirjutamiseks inspiratsiooni saad?

Tore, kui meeldib 🙂 Ma nagu kirjutangi selliseid asju, mis mulle olulisemad tunduvad 😉 Inspiratsioon elust enesest!

Paistad olevat tohutult energiline ja mänguhimuline kiisu. Kas avaldaksid meile oma saladuse, kust võtad omale sellise energia?

Energia tuleb sellest perest, kus ma elan. Siin toimub alati midagi ja ei hakka kunagi igav! Keegi ikka mängib minuga ja tegeleb(y) Nad on vist kassiarmastajad 🙂

Mis on Sinu suurim kirg?

Minu suurim kirg on hetkel üks väike Birmatüdruk, kes tuli meile täpselt minu 5 kuuseks sünnaks! pidasin teda alguses oma kingituseks ja mänguasjaks 😀 Selgus aga, et ta sellega nõus ei olnud…Nüüd ma muudkui käin tal sabas ja kontrollin, mida ta teeb 😉 See kirg täidab kõik mu päevad ja ööd 🙂

Kui Sa peaksid mõneks ajaks üksikule saarele elama minema, siis mille või kelle Sa kaasa võtaksid ja miks?

Kindlasti oma perenaise! Tema ju söödab mind ja võtab sülle(L) Kammib mu kasukat ja mängib minuga(y) EI! Otsustatud! Võtan hoopis selle väikese Birmatüdruku(y) Mina olen ju juba SUUR 😉 Kuidas ta ilma minuta saab? Ma pean kindlasti just tema kaasa võtma. Ega ma enam mingi tita pole…või võtaks ikka perenaise???

Too välja kolm omadust, miks Sulle birma tõug nii väga meeldib ning miks on Sinu meelest see tõug väga eriline.

Birmadel on ju superpehme kasukas(L) Ilusad sinisinised silmad(L) Lumivalged käpakesed(L) Nad on ka sellise imelise iseloomuga, hästi tundlikud ja õrnad. Birma kiisudel on ka oma legend, mis teeb nad eriliseks 🙂 Kes suudaks sellisele loomale vastu panna? Mina küll mitte;)

Mis on Sinu lemmik ajaviide?

Mängimine ja mürgeldamine! Tunnen ennast kohe imelikult, kui pole saanud mõnda aega korralikult hullata 🙂 Mõtlen välja igasuguseid mänge ja leian iga asja juures midagi põnevat toimetamist! Nüüd on mul ka uus mänguseltsiline(y) ja koos pöörame kõik pahupidi! Selles võite kindlad olla 😀

Ja lõpetuseks – kui Sa saaksid maailmas muuta ühte asja, siis mis see oleks?

Muudaksin kõikide kodutute kiisude elu palju paremaks!

bling2 Tänaseks on Unitedcats (ehk KiisuKutsu) veebikeskkond suletud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s