Kavalad salasepitsused

Vast nädalapäevad on nüüd juba möödas sellest “huvitavast päevast”, kui mulle kirjutas üks naisterahvas Sandra Johnson Hollandist (edaspidi San) ja tundis huvi meie armsa TeddyBear vastu. Hakkasingi siis tasapisi maad kuulama, et mis inimesega tegu ja kas pisikiisul ikka toreda tulevase perenaisega oleks tegu. Tundus täitsa kena inimene olevat ja lubasin lisapilte saata. San muudkui kirjutas edasi ja uuris hinna kohta ning viimaks jõudsime jutuga isegi lepinguni (ilma ma kassipoegi ei loovutagi). Saatsingi siis San emailile Teddy lepingu tutvumiseks. Mõtlesin, et nüüd tuleb pisike paus, aga seejärel läks minu üllatuseks jutuvada edasi ja hoopiski tundmatutele radadele. Nimelt tahtis San meie Teddy transpordifirmal lasta Hollandisse toimetada. Kuna olen kuulnud, et üks tuttav kassikasvataja lasi omale ka aretuskassi samamoodi Eestisse tuua, siis väga imelikuks asja ei pidanudki (proovin ju ka ajaga kaasas käia). Maksmine pidi PayPal kaudu tulema otse minu kontole ja minu üllatuseks tahtis ta ka kohe kõik ära maksta?! Tundus imelik, sest tavaliselt ikka uus omanik broneerib kassipoja.

Esimene ohumärk oli email koos hoiatusega. San kinnitas, et kõik on väga turvaline.

Võtsin siis oma poegadega ühendust ja hakkasime seda imelikku lugu jooksvalt lahkama. Algul kaldusime kõik ikkagi arvama, et PayPal on vägagi turvaline ja arvatavasti nii seal loomade transpordi asju aetaksegi. Tehingu puhul lisatakse ilmselt transport kohe kassipoja hinnale ja hiljem siis jagatakse summad laiali … Kinnitasingi siis tehingu ja asi läks kohe veelgi “huvitavamaks”, sest ootamatult tuli mängu keegi PAYSEND. No tegelikult selline asjade käik läks juba päris lõbusaks lol

Avastasime muidugi ka kohe, et makse peaks minema Nigeeriasse!? swoonSan muudkui pommitas mind edasi ja meie muidugi teises otsas saime kõvasti naerda. Selgus, et ma peaksin sinna Nigeeriasse maksma transpordi summa. Kogu raha olla juba tema kontolt minema liikunud. Viimases hädas üritas ta ikkagi väita, et see kõik on minu jaoks hirmus turvaline. Minule (kui Natalja Rostakovale) tuli juba emailile pildikestega ähvarduskiri, et teatud organid tulevad mind kinni võtma.

Rohkem pole ma San asjade käigu kohta midagi kuulnud.

TeddyBear ootab siiani oma päris pere ilmumist ja hullab rõõmsalt Yoga ning väikese UpsyDaisy seltsis. Moodustades niimoodi omanäolise orelivilede pundi. Kasvu poolest nii erinevad ja mängulusti poolest täiesti ühtemoodi. Kui sinul nüüd huvi tekkis, siis kirjuta mulle. Hind pole kivist ja saame ikka kokkuleppele kui meie väike “karumõmm” meeldib ning omavahel hästi sobite.

DSC_0111

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s